VERONIKA WILDOVÁ & DIVOKO a ALE BAND

Revoluční 1
Náklady:
Zdarma

Veronika Wildová se skupinou Divoko a ALE band vás zvou na svůj první společný koncert do klubu Joe. Přijďte si poslechnout, jak to dopadne, když se Krásnější ženy a Hajzl potkají na stejném pódiu, Miloš to rozjede s Hippie holkou a Příšerka se rozvlní u tyče.

Veronika Wildová sama i se skupinou Divoko už roky hrajer a zpívá v klubech a na festivalech po celé republice své převážně veselé písničky ze života, které, jak se ukázalo, rozhodně nebaví jen ženy. Na kontě má také několik oficiálních videoklipů a celou řadu hudebních videí ze své kuchyně (což není metafora).

ALE band je nová kapela, která osciluje mezi rockem, punkem, rock’n’rollem a lehce vintage popem. V Joe představí písničky ze svého debutového CD „Teď anebo někdy“, které staví na jednoduchých melodiích, převážně nevážných textech, vícehlasech a spoustě kytar.

VERONIKA WILDOVÁ