RADIM SCHWAB – VÁNOČNÍ SEN (koncert)

Kdy:
16.12.2018 @ 17:06 – 18:06
2018-12-16T17:06:00+01:00
2018-12-16T18:06:00+01:00

VÁNOČNÍ SEN RADIMA SCHWABA, představitele Fantoma opery, tentokrát s JAROSLAVOU OBERMAIEROVOU.

RADIM SCHWAB, představitel hlavní role české verze světového muzikálu THE PHANTOM OF THE OPERA, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény, Vás zve na jedinečný koncert. Na koncertě zazní vaše oblíbené vánoční písně z Radimova repertoáru – Hallelujah, Pohádka o Vánocích z alba Grazioso aj. Těšit se můžete také na nové hity, které původně proslavili velikáni jako Waldemar Matuška – Pojď se mnou lásko má, Karel Gott – Má pouť, Elvis Presley – Love Me Tender nebo vánoční megahit Mariah Carey – All I Want For Christmas is You aj. Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu, pohodlně se usaďte a poslechněte si koncert, který vás naladí na tu správnou sváteční atmosféru. Jako dárek, který k Vánocům neodmyslitelně patří, přijde JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ. Během vánočního povídání s Jaruškou dojde na nejedno překvapení, třeba i na pečení cukroví. U toho prostě nemůžete chybět.

Vánoce – jedny z nejkrásnějších svátků v roce, kdy v nás rozzářené oči dětí, vánoční stromeček, pestrobarevné dárky, klid a pohoda, vyvolávají zvláštní mrazení v zádech a vzpomínky na naše dětská léta a tu nekonečně dlouhou dobu než zazvonil zvoneček.

A protože k Vánocům patří také děti, a rádi dáváme šanci novým zpěvákům, můžete se těšit i na vystoupení talentovaných zpěváků (finalistů soutěže SAN REMO JUNIOR).

Přijďte oslavit předvánoční čas s Radimem a jeho hosty. Užijte si okamžiky, které přinášejí jenom Vánoce. Kdy jindy má člověk věřit, než právě o Vánocích.

Těšíme se na Vás.

Více informací na WWW.RADIMSCHWAB.CZ

KONCERT 18. 11. 2018 JE VYPRODÁN, REZERVACE VSTUPENEK NA KONCERT 16.12. 2018 ZDE: https://event.gg/10751/

Napsat komentář