DIRTY RUDOLPH AND HIS INGLORIOUS ROCK’N’ROLL MATES

Revoluční 1
Náklady:
Zdarma

Jsme swingovo rock’n’rollová kapela z Prahy, která hraje vlastní retro aranžmá známých písniček. Vyniká nápaditými hudebními aranžemi, ale taky mimořádně energickou živou performance, která vás nenechá sedět.

Původně jsme mysleli, že Dirty Rudolph and his Inglorious Rock’n’Roll Mates je vtip, který vznikne jen pro účel jednoho vánočního večírku na DAMU, nicméně velký zájem a několik dalších nabídek, které následovaly, nás přesvědčily o tom, že se z Rudolpha stane regulérní kapela. Přibrali jsme zpěvačku a rozšířili dechovou sekci a v současnosti jsme osmičlenný band s dvěma trumpetami, klarinetem, zpěvákem, zpěvačkou a našláplou rytmickou sekcí.

Repertoár v současné době tvoří hlavně naše swingové covery známých hitovek – na paškál jsme si vzali už např. Black Sabbath, A.L.Webera, Adele, Imagine Dragons, Michaela Jacksona, Queen, ABBA nebo Linkin Park – výsledek je vždy nejen taneční a houpavý, ale snažíme se aranže dělat také nápaditě, muzikantsky neotřele.

V tomto roce kapela získala po dlouhém snažení autorizaci k publikování songu War Pigs kapely Black Sabbath, a na podzim k němu natočila klip, který měl slavnostní premiéru 17. ledna v klubu Joe.