AND THE END

Revoluční 1
Náklady:
Zdarma

AND THE END  –  domácí kapela hrající  big beat / rock především 60´let. ( Beatles, Shadows, Rolling Stones aj.) Kapela AND the END vzniká na jaře roku 1992. Ve složení Martin Hrunek(kytara, zpěv), Dušan Heřman(baskytara, zpěv), Milan Říha(kytara, zpěv) a Martin Mast(bicí) se ihned vrhá do studia Sono Records sídlící v Praze a nahraje tři vlastní písně: Go To Hell, Slim R’n’R a Chci vidět svou dívku. S vlastní tvorbou koncertují v pražských klubech Rock café, Bunkr, Bar Club atd.Bohužel mnoho těchto undergroundových klubů zaniklo. Po svém krátkém působení opouští vynikající kytarista Milan Říha kapelu. Ovšem netuší, že se s některými členy opět na dva roky zavře do zkušebny.

Po neschodách v kapele, kdy se kapela stáhla z hudebního pole, jsou časy plného Lucerna Music Baru nenávratně pryč, ale malou záplatou je sympatické publikum, které chodí do Klubu Joe. Léta běží a kapelu opouští Dušan, kterého nahrazuje Pavel Jager, chlapec to šikovný a vtipný, sběratel hudby z let šedesátých(ale zase ne tak velký,  jako náš mistr řemesla bubenického)a přináší do kapely čerstvý vánek. Se svým hlasem rozšiřuje repertoár o písně skupiny Rolling Stones. A tak si fandové této nesmrtelné kapely příjdou na své.

Vstupné dobrovolné!!!

Uložit