Calendar

Lis
14
St
SWING MUSTARD v Klub Joe
Lis 14 @ 20:00 – Lis 15 @ 3:00

Všechno to začalo tancem, vznikla z toho kapela…A to jsme my! Jemně mletí a lehce (s)jetí… a hrajeme swing:)

To musíte zažít, divoká jízda v rytmu swingu, vstaňte ze židlí a přijďte mezi nás, těšíme se!!!

Členové skupiny
vokál- Anežka Šimečková
vokál- Míša Sekerášová
vokál- Tereza Svojtková
kytara- Michal Fousek
basa- Kuba Libík
bicí- Petra Benešová
saxofon- Vojta Šimeček
 
Více na: https://www.facebook.com/Swing-mustard-243662706092171/
Lis
15
Čt
D N‘ R ACOUSTIC v Klub Joe
Lis 15 @ 20:00 – Lis 16 @ 1:00

Známé rockové pecky živě a unplugged (Pink, Bon Jovi, Adéle, Simply Red, U2 ….) Přijďte si zazpívat a pobýt u dobré akustické hudby, která vás nenechá jen tak v klidu posedět u sklenky dobrého moku. 

 

Více na YouTube kanálu Klubu Joe.

Po koncertě bude následovat taneční párty s DJ, který vám bude hrát na přání.

VSTUP ZDARMA

Rezervace míst na www.klubjoe.cz/rezervace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Lis
18
Ne
RADIM SCHWAB – VÁNOČNÍ SEN (koncert)
Lis 18 @ 17:06 – 18:06

VÁNOČNÍ SEN RADIMA SCHWABA, představitele Fantoma opery, tentokrát s JAROSLAVOU OBERMAIEROVOU.

RADIM SCHWAB, představitel hlavní role české verze světového muzikálu THE PHANTOM OF THE OPERA, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény, Vás zve na jedinečný koncert. Na koncertě zazní vaše oblíbené vánoční písně z Radimova repertoáru – Hallelujah, Pohádka o Vánocích z alba Grazioso aj. Těšit se můžete také na nové hity, které původně proslavili velikáni jako Waldemar Matuška – Pojď se mnou lásko má, Karel Gott – Má pouť, Elvis Presley – Love Me Tender nebo vánoční megahit Mariah Carey – All I Want For Christmas is You aj. Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu, pohodlně se usaďte a poslechněte si koncert, který vás naladí na tu správnou sváteční atmosféru. Jako dárek, který k Vánocům neodmyslitelně patří, přijde JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ. Během vánočního povídání s Jaruškou dojde na nejedno překvapení, třeba i na pečení cukroví. U toho prostě nemůžete chybět.

Vánoce – jedny z nejkrásnějších svátků v roce, kdy v nás rozzářené oči dětí, vánoční stromeček, pestrobarevné dárky, klid a pohoda, vyvolávají zvláštní mrazení v zádech a vzpomínky na naše dětská léta a tu nekonečně dlouhou dobu než zazvonil zvoneček.

A protože k Vánocům patří také děti, a rádi dáváme šanci novým zpěvákům, můžete se těšit i na vystoupení talentovaných zpěváků (finalistů soutěže SAN REMO JUNIOR).

Přijďte oslavit předvánoční čas s Radimem a jeho hosty. Užijte si okamžiky, které přinášejí jenom Vánoce. Kdy jindy má člověk věřit, než právě o Vánocích.

Těšíme se na Vás.

Více informací na WWW.RADIMSCHWAB.CZ

KONCERT 18. 11. 2018 JE VYPRODÁN, REZERVACE VSTUPENEK NA KONCERT 16.12. 2018 ZDE: https://event.gg/10751/

Lis
19
Po
MILONGA – ARGENTINSKÉ TANGO v Klub Joe
Lis 19 @ 21:00 – 23:30

Srdečně zveme všechny příznivce argentinského tanga na milongu každé pondělí od 21 hod. do Klubu Joe!

To nejlepší z argentinského tanga bude hrát DJ Veronika Demjanová.

Těšíme se na vás!

VSTUPNÉ: 80 Kč
REZERVACE: www.klubjoe.cz/rezervace

Lis
20
Út
PUBQUIZ
Lis 20 @ 19:00 – 23:00

Moderovaný pubquiz, kde je připraveno  50 otázek  rozdělených do 5 bloků (aktuality, hudební ukázky aj.).

Hraje se v týmech 2-8 osob a vyhrává tým s nejvyšším počtem správně zodpovězených otázek.

Vítězové každého herního dne mají 50% slevu na veškerou konzumaci a počet získaných bodů se zaznamenává do tabulky pro celoroční finále… tam se již hraje o finanční poukazy, hodnotné ceny atd. 

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM!!!!! – pubquizu se účastní pravidelně 12-16 týmů a kapacita je omezena!!! 

Pokud si chcete zaregistrovat váš tým a pravidelně se účastnit Pubquizů, staňte se členy Facebookové skupiny Pubquiz v Klubu Joe, kde svůj tým zaregistrujete a budete zde provádět i rezervace na jednotlivá kola. 

Lis
21
St
PRIVATE PARTY v Klub Joe
Lis 21 celý den

OMLOUVÁME SE, DNES JSME ZAVŘENI PRO VEŘEJNOST Z DŮVODU KONÁNÍ SOUKROMÉ AKCE. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT V JINÝ DEN, ZŮSTAŇTE NÁM VĚRNÍ!!!!

 

WE ARE SORRY, BUT WE ARE CLOSED THIS DATE DUE TO A PRIVATE PARTY. YOU ARE WELCOME TO OUR CLUB ANY OTHER TIME.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Lis
23
ZPĚVÁRNA ANEB KARAOKE S ŽIVOU KAPELOU v Klub Joe
Lis 23 @ 20:30 – Lis 24 @ 2:30

Jediné karaoke, kde se můžete cítit jako skutečná hvězda s vlastní kapelou. To musíte zažít. Přijďte si zazpívat pro vlastní publikum. K vašemu oblíenému hitu vás doprovodí naše živá kapela – to nenajdete v žádném pražském baru. Vezměte své přátele a ukažte nám, co ve vás je.

VSTUP ZDARMA

Uložit

Uložit

Lis
24
So
BACHATA SOULS – LATINO NIGHT DANCE PARTY v Klub Joe
Lis 24 @ 21:00 – Lis 25 @ 3:00

 

Bachata je smyslný párový tanec, který od svého vzniku prošel poměrně dramatickým vývojem. Bachata vznikla v chudších okrajových částech Dominikánské republiky a texty její hudby vyprávějí převážně smutně romantické příběhy. Ve většině případů je hudba pomalejší a jednodušší než salsa a přesto rozhodně není méně vášnivá. Možná právě proto se tak rychle rozšířila přes New York, Paříž, Madrid, Sydney a Tokio do celého světa a našla si své místo mezi nejoblíbenějšími tanci.


Pojďte se společně s námi naučit jak si tento smyslný párový tanec užít a prožít na pravidelných salsa párty právě v Klubu Joe. 

Na co se můžete těšit:
– Welcome drink
– Show 
– Fotograf
– Sensual music (65% Bachata&Kizomba), Salsa, Zouk
– DJ Momo Latino

Začínáme ve 21:00!

 

BACHATA SOULS – LATINO NIGHT DANCE PARTY v Klub Joe
Lis 24 @ 21:00 – Lis 25 @ 3:00

 

Bachata je smyslný párový tanec, který od svého vzniku prošel poměrně dramatickým vývojem. Bachata vznikla v chudších okrajových částech Dominikánské republiky a texty její hudby vyprávějí převážně smutně romantické příběhy. Ve většině případů je hudba pomalejší a jednodušší než salsa a přesto rozhodně není méně vášnivá. Možná právě proto se tak rychle rozšířila přes New York, Paříž, Madrid, Sydney a Tokio do celého světa a našla si své místo mezi nejoblíbenějšími tanci.


Pojďte se společně s námi naučit jak si tento smyslný párový tanec užít a prožít na pravidelných salsa párty právě v Klubu Joe. 

Na co se můžete těšit:
– Welcome drink
– Show 
– Fotograf
– Sensual music (65% Bachata&Kizomba), Salsa, Zouk
– DJ Momo Latino

Začínáme ve 21:00!

 

Lis
25
Ne
MISTERO BUFFO – ONE MAN SHOW v Klub Joe
Lis 25 @ 17:00 – 18:00

Vynikající představení MISTERO BUFFO z dílny Daria Fo, nositele Nobelovy ceny za literaturu, které v tomto provedení tvoří čtyři příběhy – Zrození potulného komedianta / Žonglérie o papeži Bonifáci VIII. / Svatební hostina v Káni / Lazarovo vzkříšení, vás rozesměje, dojme i přiměje k zamyšlení. Nosnými pilíři představení je hercova schopnost mimického, gestického a pohybového projevu a využití stylu komedie dell’arte ve spojení s nápaditou improvizací, klaunskou neohrabanou komikou a hravým bláznovstvím. Během představení herec sám ztvární 25 postav.

Režie: Alena Ambrová (Divadlo Husa na provázku)

Hraje: Radim Schwab

Vstupenky: MISTERO BUFFO

 

Recenze

„Už když před léty vstoupil Radim Schwab, tehdy ještě téměř neznámý, na scénu Semaforu, bylo mi jasné, že jde o mimořádný talent. Což bylo rok od roku jasnější, a dnes už o tom nikdo nepochybuje. A to ještě nic není proti budoucnosti! Prorokuji, že Radima čeká ještě mnoho úspěchů. A jako prorok jsem se už párkrát osvědčil.“

JIŘÍ SUCHÝ

„Semaforem prošlo mnoho mladých talentovaných kolegů a kolegyň. Všechny jsem měla a mám ráda. Na všechny ráda vzpomínám a sleduji zpovzdálí jejich životní i uměleckou cestu. Někteří se po čase vrací a na našem jevišti předvádějí, co se mezitím naučili. Mezi nimi hraje prim největší z nich – Radim Schwab. Důraz na velikost je na místě, neboť Radim je bezkonkurenčně fyzicky největším hercem, jaký kdy v Semaforu hrál. Má mimořádný komediální talent, fantazii, humor a umí si dělat legraci sám ze sebe. Už to je hodno pozornosti. Jeho pěvecký um je mimo diskusi. Když byl vybrán pro titulní roli v muzikálu Fantom opery, dostalo se mu dosud největší umělecké příležitosti. On ji stoprocentně využil. Na naše jeviště se ale pravidelně vrací. Setkat se s ním můžete třeba v Kytici nebo v představení s názvem Mistero Buffo. Viděla jsem je dvakrát a byla jsem nadšená. Radim obdivuhodně zvládá v komediálním a písničkami probarveném žánru bez pomoci partnerů téměř desítku postav a charakterů. Představení má humor a poezii. Přijďte se podívat a budete nadšeni, jako jsem byla já.“

 

JITKA MOLAVCOVÁ

„Jen málokdy se přihodí, že nás, racionální jedince v neméně racionálním světě, zasáhnou určitý fakt, situace či osoba natolik, aby nás dokázaly vyburcovat k vytržení z každodenního stereotypu, který jsme si ku prospěchu svému vytvořili. O to více potěší, když se tak stane prostřednictvím divadelního zážitku, v tomto případě hrou italského dramatika, 

herce a režiséra Daria Fo Mistero Buffo, která je na programu Sklepní scény brněnského Divadla na provázku. Pro nevšední hru, kterou v tomto provedení tvoří čtyři příběhy (Zrození potulného komedianta, Žonglérie o papeži Bonifáci VIII., Svatební hostina v Káni a Lazarovo vzkříšení), se Fo inspiroval texty středověkých mystérií, lidovou fraškou i 

soběstačností toulavých herců – jokulátorů. V monodramatu Radima Schwaba se před divákovýma očima prostřednictvím precizně formovaného extempore nečekaně rozvíjí mnohovrstevnatost dokonale živých postav. Jako nosné pilíře zážitku z představení se projevily h

ercova schopnost mimického, gestického a pohybového projevu a neohraničenost divákovy fantazie. Jen tak lze totiž vysvětlit, že se na zcela prázdném jevišti se zmítajícím se chlapíkem v černém upnutém trikotu (místy popíjejícím minerálku) objevuje nekontrolovatelné bohatství složky výtvarné i scénické. Využití stylu komedie dell’arte ve spojení s nápaditou improvizací, klaunskou neohrabanou komikou a hravým bláznovstvím vyústilo až v hmatatelně pravdivou skutečnost, jejímž prostřednictvím se očistila a osvobodila nejen divákova fantazie…“

ALŽBĚTA NĚMCOVÁ

WWW.RADIMSCHWAB.CZ